شیوه برگزاری آزمون ورودی جامعةالزهرا(س)

شیوه برگزاری آزمون ورودی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها در سطوح مختلف دو، سه، چهار، بازپذیری و دوره عالی فقه و اصول اعلام شد.

1401/02/18
|
09:45

اداره کل سنجش و پذیرش جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها طی اطلاعیه ای از شیوه برگزاری آزمون وردی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها درسال تحصیلی 1402-1401 خبر داد.
در این اطلاعیه به اطلاع داوطلبان آزمون سال تحصیلی 1402-1401 جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها می‌رساند:
آزمون ورودی در سطح 2، سطح 3 و بازپذیری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
آزمون ورودی سطح 4 و دوره عالی فقه و اصول به صورت متمرکز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت متمرکز در شهر قم- جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار خواهد شد.
آزمون مجازی سال تحصیلی 1402-1401 به صورت دو مرحله ای اجرا می‌شود:
مرحله اول آزمون (آزمون آزمایشی) در عصر روز دوشنبه مورخ 19 اردیبهشت 1401 برگزار خواهد شد که شرکت در این آزمون برای همه داوطلبان سطح 2 و3 و بازپذیری الزامی است. این آزمون، آزمون علمی نیست و صرفاً یک آزمون شبیه‌سازی شده آزمون اصلی است تا داوطلبان با نحوه ورود و شرکت در آزمون مجازی آشنا شوند تا نسبت به رفع ابهامات و مشکلات پیش از آزمون اصلی اقدام گردد. سؤالات آزمون آزمایشی به صورت نظرسنجی است.
کارت آزمون از ساعت 12 روز شنبه قابل دریافت و اطلاعات تکمیلی بر روی کارت قابل مشاهده است.
توجه: به همه شرکت کنندگان این آزمون 10 امتیاز ویژه تعلق خواهد گرفت که به امتیاز آزمون اصلی آنها اضافه خواهد شد.
مرحله دوم آزمون در روز جمعه مورخ 23 اردیبهشت 1401 به صورت مجازی و از ساعت 9 صبح در گروه‌های مختلف برگزار خواهد شد. داوطلبان سطح 2 و 3 و بازپذیری روز جمعه در ساعت تعیین شده در کارت آزمون باید در آزمون شرکت نمایند.

دسترسی سریع