اجتماع بزرگ دختران انقلاب در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار می شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اجتماع بزرگ مردمی دختران انقلاب روز پنجشنبه 10 آذر ماه ساعت 15 در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود.

1401/09/12
|
08:53

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران صبح سه شنبه 8 آذر ماه در جمع خبرنگاران خاطرنشان كرد: به مناسبت میلاد با بركت حضرت زینب (س) بانوان و دختران تهرانی در یك حركت مردمی در روز پنجشنبه 10 آذر ماه ساعت 15 در ورزشگاه شهید شیرودی تهران اجتماع خواهند كرد و این مناسبت بزرگ را جشن خواهند گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین محمودی افزود: اجرای سخنرانی و مداحی، تكریم خانواده های شهدا و اجرای سرود سلام فرمانده و رفیق شهیدم توسط جناب آقای ابوذر روحی از جمله برنامه های این مراسم است.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران با تشكر از تمامی دست اندركاران این حركت مردمی و انقلابی از بانوان همیشه در صحنه تهران دعوت كرد در این مراسم باشكوه شركت نمایند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران همچنین با تبریك این روز به پرستاران عزیز خاطرنشان كرد: در این ایام در سراسر استان تهران تجمعات بانوان و دختران انقلاب و دیدار با پرستاران در مراكز درمانی برگزار می گردد.
حجت الاسلام والمسلمین محمودی گفت: زنان و دختران ایران اسلامی با تاسی به سیره اهل بیت عصمت و طهارت و حضرت زینب (س) پاسدار عفاف وحجاب بوده و مردم غیرتمند ما با تعظیم نسبت به نوامیس عفیفه و پاكدامن توطئه‌های شوم دشمن در تعرض به عفاف و حجاب را خنثی خواهند كرد.

دسترسی سریع