یک آسمان حسن 1398/09/13 از ساعت 19:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو معارف

يك آسمان حسن

جشن میلاد امام حسن عسکری (ع) در رادیو معارف

ویژ برنامه "یک آسمان حُسن" به تبیین سبک زندگی امام حسن عسکری (ع) می پردازد

1398/09/11
|
13:12

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ سید احمد محمودی مدیر گروه قرآن واهل بیت (ع)همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد یازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام حسن عسکری(ع) از پخش برنامه "یک آسمان حُسن" در این رسانه دینی خبر داد.
وی خاطر نشان کرد: امام حسن عسکری (ع) در سخنی ارزشمند می فرمایند: سخاوت و بخشش اندازه دارد اگر از آن افزون گشت اسراف است "که این برنامه با توجه به این حدیث ارزشمند به تبیین سبک زندگی آن بزرگوار می پردازد.
مدیر گروه قرآن واهل بیت (ع) عنوان کرد: شرح کلی حدیث و بیان سیره اهل بیت (ع)،اهمیت احادیث اهل بیت (ع) و درس گرفتن از آنها و بیان سخاوت و حد و مرز آن و تبیین سیره اهل بیت (ع) در این خصوص از جمله محورهایی است که در این برنامه به آن پرداخته می شود .
سید احمد محمودی در ادامه افزود: این برنامه با کارشناسی حجت الاسلام محمد جواد طبسی به بررسی صفاتی همچون دوراندیشی،‌ قناعت،‌ شجاعت و حد و مرز آنها و بیان سیره اهل بیت (ع) با توجه به حدیث ارزشمند امام حسن عسکری (ع) خواهد پرداخت .
ویژه برنامه "یک آسمان حُسن" به تهیه کنندگی سید روح الله شجاعی و اجرای حسین حیدری چهارشنبه 13 آذر 98 ساعت 19:40 تقدیم شنوندگان رادیو معارف می شود .

دسترسی سریع
یک آسمان حسن